Pojezdové brány

Pojezdová brána na kolejnici je vhodná do míst, kde není prostor pro křídlové brány nebo dostatečný boční prostor pro samonosnou bránu. Jedná se o řešení, kdy brána jezdí po kolejnici nainstalované na betonový základ. Ve spodní části brány jsou zabudovaná krytá pojezdová kola po kterých brána na kolejnici jezdí.

Pojezdová brána se otevírá stejně jako samonosná brána do strany, rozdíl je, že na zemi se pohybuje po kolejnici. Výhodou tohoto typu brány je, že stačí prostor do strany o cca 0,5m větší než je délka průjezdu. Nevýhodou je nutná větší údržba vodicí kolejnice, hlavně v zimním období (překážky na kolejnici, spadané listí, kamínky a jiné nečistoty).

V případě použití automatického pohonu nelze bránu v žádné poloze ručně otevřít, aretace je provedena automatickým pohonem. Při výpadku el. proudu lze bránu přepnout klíčem do stavu nouzového manuálního ovládání. Bránu poté můžete lehce otevírat a zavírat ručně.

Konečný vzhled a výplně brány si každý zákazník volí individuálně ve formě dřeva, plastu a dalších kovových nebo kovaných okrasných prvků. Dle zadaných požadavků vyrobíme kompletní bránu včetně výplně a povrchové úpravy s možností výběru automatických pohonů Tousek nebo pohonů Beninca.

Novinky

Nezávazná poptávka
  1. Máte zájem o zaslání cenové nabídky? Neváhejte nás poptat.
 

cforms contact form by delicious:days